Haber

Anüsünde Top Mermisi İle Hastaneye Giden Kişinin Kafası Karışık

Dünya Savaşı’ndan kalma top mermisi anüsüne saplandığı için hastaneye giden 88 yaşındaki bir kişi doktorlardan yardım istedi.

Olay, Fransa’nın güneydoğusundaki Toulon’daki bir hastanede meydana geldi.

Bir kişinin makatına gülle saplandığı iddiasıyla hastanenin acil servisine başvurduğu bildirildi. Doktorların durumun gerçek olduğunu belirlemesi üzerine mayın temizleme ekipleri hastaneye sevk edildi. Hastane de güvenlik nedeniyle boşaltıldı.

Euronews’in Var Matin gazetesine dayandırdığı habere göreHastane yönetimi Yann Le Bras, “Cumartesi akşamı 21:00-23:30 saatleri arasında mayın temizleme ekiplerinin müdahalesini ve yetişkin ve çocuk acil servislerinin tahliyesini gerektiren bir olay yaşandı. top mermisinin patlama ihtimali var” dedi.

‘Sıra dışı nesneler bulmaya alışkınız…’

Acil servisteki bir hastane çalışanı gazeteye “Bir elma, bir mango ve hatta bir jilet gördük” dedi. Olmamaları gereken yerlere yerleştirilmiş sıra dışı nesneleri bulmaya alışkınız. Ama top mermisi? Hiçbir zaman!’ söz konusu.

Mayın temizleme ekipleri tarafından patlama riskinin bulunmadığı anlaşılan güllenin çıkarılması için ameliyata alınan hastanın rektumundan 20 cm uzunluğunda ve 5-6 cm kalınlığındaki gülle başarıyla çıkarıldı. 88 yaşındaki kişinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu