Haber

Arda Güler Madrid günlerini anlattı: Modric bana abi diyor

Real Madrid’de ilk 11’da çıktığı ilk maçta takımının tek golünü atan 19 yaşındaki yıldız futbolcu Arda Güler, takım arkadaşlarıyla ilişkisini anlattı.

Kafa Sports’a konuşan Güler, takım arkadaşlarının kendisine neden “Abi” şeklinde seslendiğini açıkladı. “Bana Arda abi diyorlar. Ben de şaşırıyorum, Modric geliyor bana abi diyor. Türkçe ‘Abi’ ne demek bilmedikleri için enteresan geliyor bana abi demeleri” ifadelerini kullanan Arda Güler yaşadıklarını şöyle anlattı: “

‘MODRIC BANA ABİ DİYOR’

“Ben de şaşırıyorum Modrîç bana ‘abi’ dediği zaman. Enteresan çünkü. Bilmiyorlar onlar ‘abi’nin ne demek olduğunu. Ben onlara bazen abi diyorum. Çünkü isimleriyle söylemek alışık olmadığıom bir şey. Luka diyemiyorum mesela ‘Luka abi’ diyorum. O da beni görünce bana ‘abi’ diyor. (Luka Modriç ‘abi’nin ne demek olduğunu buluyor mu?) Kendinden büyük insanlar dendiğini biliyor. Ama onlar da bana ‘abi’ diyor. Sevdiler herhalde beni. ‘Abi’ diye hitap ediyorlar.

(Toni Kroos) Ona da ‘abi’ diyorum. Dilim varmıyor yani ‘Toni’ demeye. Kaç yaşında adam… Öyle büyüdüm çünkü, saygısızlık yapacağım gibi hissediyorum. Aslında onlar öyle düşünmüyorlar. Am ben kendimi daha rahat ifade ediyorum ‘abi’ dediğim zamanlar.

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu