Haber

Haluk Levent Twitter’a döndü: Yokluğum onları daha da cesaretlendiriyor

Kurucusu olduğu AHBAP Derneği’ni yok etmek için grup kurulduğunu belirten ve dün Twitter hesabını kullanmayı bıraktığını açıklayan sanatçı Haluk Levent, hesabı bugün yeniden kullanmaya başladığını duyurdu.

Twitter hesabından paylaşım yapan Haluk Levent, “Twitter’a geri döndüm. Çünkü sayfadan çıkar çıkmaz ‘bakın sayfa kapandı’ dediler. Buradaki yokluğum onları daha da cesaretlendiriyor. şeytanın yeryüzündeki temsilcileriyle daha sonra savaşmaya devam edin” sözlerini kullandı.

Dünkü ifadesinde “Kim ekip kurdu bilmiyorum. Adamı yıpratmak için eski ne varsa dağıtıp yayınlamaya karar verdiler. Ben de karar verdim. Çalışmalarıma devam edeceğim. Bu sayfayı da arkadaşlar yönetecek.” Bu halk düşmanlarıyla uğraşamam çünkü işimiz aksıyor.Kim ne yaparsa yapsın artık bu sayfada cevap verilmeyecek diyen Levent, Twitter hesabının adını şu şekilde değiştirdi: “Haluk Levent Dostları”.

Deprem yardımının ardından hedef gösterilen Haluk Levent ile ilgili dün paylaşım yapan model Deniz Akkaya, Levent’i dolandırıcılıkla suçladı ve ABD’li “kara para aklama” suçundan yargılanan iş adamı Sezgin Baran Korkmaz ile ilişkisi olduğunu iddia etti.

Akkaya, “Saklayacak bir şeyi olmayan adam Elif gibi dimdik duruyor. 2 ay önce dolandırdığınız insanlar yayına girmek için bekliyorlar. Az kaldı hazırlanmaya. El ele birilerine para veren insanlar” dedi. Sezgin Baran Korkmaz cahil! Bu özel uçak fotoğrafı değil, bunlar geçmiş davalar değil” dedi.Haluk Levent, Akkaya’ya dava açacağını duyurdu.

Gelen tepkilerin ardından Akkaya bugün Instagram hesabını kapattı. (HABER MERKEZİ)

bahcelievlerajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu