Yaşam

Hayat hikayesiyle ağızları sulandıran Nükhet Duru’dan evlilik itirafı: Çocuklar için yaptım

Güçlü sesi ve neşesiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan başarılı sanatçı Nükhet Duru, 360 Derece programında Gökay Kalaycıoğlu ile küçük yaşta evlat edinildiğini ve annesinin onu ölü olarak bildiğini söyledi. Duru, yıllar önce yaptığı evlilikleri çocuğu için yaptığını itiraf etti.

“ADRESİMİZİ GÖRDÜĞÜM EVDE KÖTÜ HAYATI YAŞADIM”

Küçük yaşta babası tarafından evlatlık verildiğini ifade eden müzisyen, “Annem babam ben küçükken boşanınca babamın yanında kaldım. Sonra ‘yapamam’ diyerek beni evlatlık verdi. O’na iyi bak.’ Bir Külkedisi hikayesi yaşadım ve bana verilen evde hizmetçi olarak çalıştım. Sonra birden karşısına çıktığımda şok oldu” dedi.

“İNTİHAR ETMEYE ÇALIŞTIM AMA OLMADI”

Yaşadığı her olaydan ders çıkardığını ifade eden Duru, “Hayatın size oynadığı küçük oyunlar bunlar. Bunlar olmasaydı böyle bir Nükhet olmazdı. Rahat ortamda böyle bir yetenek ortaya çıkmazdı. 11 yaşıma kadar çok rahattım, “Hayata pençelerimi koyamayabilirdim. Bunları güzel günler olarak hatırlamayı tercih ederim” şeklinde konuştu.

“30 yaşında evlendiğimde annem huzuru buldu”

Özel hayatından bahseden usta isim, “Aşk grup işi değil. Gönlümün kapıları açık ama olmuyor. Ben de küçükken böyleydim. İki evliliğim oldu çok şükür. Evde kaldığın için annem sürekli ağlıyordu. Neyse ki 30 yaşında evlendim ve huzuru buldum.” sözlerini kullandı.

“İLK EŞİMİN ÇOCUKLARINI SEVDİĞİM İÇİN EVLENDİM”

Nükhet Duru, Kalaycıoğlu’nun “Peki o iki evliliği nasıl yaptın, gönül kapılarını nasıl açtılar?” Soru üzerine sözlerine şöyle devam etti: “Ayıp olur. Bir tanesinin 2 çocuğu vardı ve ben onları çok seviyordum. Allah bana bu adamı bu çocukların yanında bir kardeş daha yapmam için gönderdi, ben de buna ihtiyacım var dedim.” Bu çocuklara sahip çıkmak.Ben öyle bir misyon üstlendim ki “Ben de onu çok severdim, nazik bir insandı, diye başlardı. O çocukların eksikliğini gidermek istedim. Çok tatlılardı ve baş harflerini bileğime dövme yaptırdım. Daha sonra bir oğlum oldu ama evlilik olmadı. Hiç tartışmadan direk gittim. Boşanma sürecini 2,5 günde hallettik.”

“2. EVLİLİKİMİ OĞLUM İSTEDİĞİ İÇİN YAPTIM”

“Diğer evliliğimde de eşimin oğlumla ilişkisi çok iyiydi. ‘Evlenmelisin’ dedi ve ne istersen diyerek evlendik. O da bir dünya beyefendisiydi. Asla ödeyemem. Oğluma ve diğer çocuklarımıza karşı çok şefkatli.”

nurhak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu