Haber

Jandarma Ekipleri Aksaray’da Aranan 3 Kişiyi Yakaladı

Aksaray’da asayiş, asayiş ve asayişin sağlanması amacıyla detaylı çalışmalar yürüten jandarma ekipleri, yaptıkları uygulamada aranan ve ağırlaştırılmış hapis cezaları bulunan 3 kişiyi yakaladı.

Edinilen bilgiye göre, jandarma sorumluluk sahasında asayişin ve asayişin sağlanması, yasa dışı faaliyetlerde bulunan kişi veya kişilerin tespit edilmesi, kimliklerinin ortaya çıkarılması amacıyla komando gruplarıyla birlikte görev yapan Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, hataların ve hatalı temasların önlenmesi ve faillerin yakalanarak ilgili makamlara teslim edilmesinin sağlanması uygulamadır. noktada şüphe üzerine bir aracı durdurdu. Şahısları muayene eden ve sorgulayan jandarma ekipleri, 3 kişinin arandığını belirledi. “Uyuşturucu Ticareti” kabahatinden aranan ve 4 yıl 3 ay ağırlaştırılmış cezası bulunan MS, FT, “Türk Vatandaşlarının veya Yabancıların Yurt Dışına Çıkışını Sağlamak” suçundan aranarak 2 yıl 6 ay ve ” Başkasına Ait Banka veya Kredi” “Kartı İzinsiz Kullanarak Menfaat Sağlamak” suçundan aranan ve 2 yıl 14 ay 15 gün hapis cezası istenen SA isimli şahıslar gözaltına alındı. Jandarmadaki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İl Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması ve emniyetin sağlanması için titiz ve gayretli çalışmalarımız gece gündüz devam edecektir. yasa dışı faaliyette bulunan kişi veya kişiler yakalanarak adli makamlara teslim edilir.” – AKSARAY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu