Haber

Kılıçdaroğlu: ‘Ayağa kalk Türkiye ilk turda sallandık, ikinci turda kazanacağız’

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bütün baskılara, yasaklara, kesintilere rağmen dilerseniz bunu başarırız. Gerçekten istiyorsanız bu karanlık çukurdan hep birlikte çıkacağız” dedi. Birlikte. Görüşü, yaşam tarzı ne olursa olsun tüm halkımıza minnettarız. Sesleniyorum. Son çıkış burası. Vatanını sevenler sandığa gelsin.” Kılıçdaroğlu, görüntüde, “Şimdi Türkiye’yi geri alacaksınız. Sizinle baş edemez. Kalkın, üşümeyin, hayır demeyin. İlk turda salladık, ikinci turda kazanacağız” dedi. İkinci tur” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam Twitter hesabından, “Bütün baskılara, yasaklara, kesintilere rağmen dilerseniz bunu başarırız. Gerçekten isterseniz bu karanlık çukurdan hep birlikte çıkacağız. Görüşleri ve yaşam tarzları ne olursa olsun tüm halkımıza sesleniyorum, “Bu son çıkıştır. Vatanını sevenler sandığa gelsin” dedi. Kılıçdaroğlu, görüntüde şunları söyledi:

“4 yıl önce el ele sandığa gittik. Senin oyunun onun oyununu bozdu. Yıllar sonra İstanbul senin oldu, Ankara senin. İzmir’i, Aydın’ı, Muğla’yı, Tekirdağ’ı, Hatay’ı, Eskişehir’i omuz omuza verdin. Antalya , Mersin, Adana geri aldınız, tarih yazdınız.

“AYAKTA KAL TÜRKİYEM. BİR ADIM KALDI. BİRİNCİ Rauntta Sallarız, İkinci Turda Kazanırız”

Şimdi Türkiye’yi geri alacaksınız. O seninle başa çıkamaz. Kalk, tembel olma, ‘hayır’ deme. Oyununuz uzunluğunu aşacaktır. Ayağa kalktığınızda, endişe onu ele geçirecek. Ayağa kalk Türkiye. Bir adım kaldı. Birinci türde sallandık, ikinci türde kazanacağız. Vatanını sevenler sandığa gelsin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu