Haber

Kraliçe’nin Zeynep’i Selin Şekerci: Güzellik Algısına Uymadığım Anlar Var

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kraliçe dizisi ile ekrana gelen Selin Şekerci, bir dergiye verdiği röportajla gündeme geldi. Hem aşk hayatı hem de mesleği ile ilgili soruları yanıtlayan Şekerci, hoşluk algısı hakkında da samimi açıklamalarda bulundu.

Detaylar burada…

Kanal D’nin sevilen dizisi Kraliçe ile bir kez daha izleyici karşısına çıkan Selin Şekerci, son günlerin en tanınan isimleri arasında yer alıyor.

Rol aldığı her dizide başarısı ve güler yüzüyle adından söz ettiren Selin Şekerci, Zeynep karakteriyle karşımıza çıkıyor. Doğallığından taviz vermeyen Şekerci, son röportajıyla yeniden gündeme gelen isimler arasında yer aldı.

Selin Şekerci, bir dergiye verdiği röportajda hem ilişkisi hem de mesleği hakkında bazı itiraflarda bulundu.

Osman Yalın ile bir süredir ilişkisi olan Selin Şekerci, ilişkilerinin iyi gittiğini belirtti. Evlilik sorusu ‘Onun da zamanı var mı bilmiyorum. Olması gerekiyorsa, olacak.’ Sözlerini kullanarak cevap verdi.

Basmakalıp bir hoşluk algısı var…

Selin Şekerci, farklı yüz hatları ve doğallığı ile bilinen isimler arasında yer alıyor. Bu konudaki niyetleri sorulduğunda Şekerci, “Avantaj olduğu kadar dezavantaj da her zaman vardır. Çünkü kalıplaşmış bir hoşluk algısı var ve buna uymadığım zaman bir şeyleri kaçırmama neden oluyor.’ açıklama yaptı.

Ayrıca, ‘Kendi kurallarıma göre yaşıyorum. Her zaman hissettiğim gibi davranırım.’ dedi içtenlikle.

“İzlerken veya okurken bile kendimi başka bir karakter olarak hayal ettim.”

“Kendinizi bir kraliçe olarak hayal eder miydiniz?” Cevap verdi: “Asla böyle hikayeler istemedim. İzlerken veya okurken bile kendimi başka bir karakter olarak hayal ettim. Ben sadece bir prenses olsaydım, küçükken en çok Pocahontas’ı kıskanırdım. Çünkü o, halkını koruyan güçlü bir prenses.”

Ünlü oyuncu aynı zamanda uzun süredir terapi gördüğünü ve bir yandan da meditasyon yapmaya devam ettiğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu