Haber

Masal gibi bir nikahta dünyaevine giren psikolog çift, müteahhidinin hırsızlıkla suçlandığı binanın enkazı altında yaşamını yitirdi.

Psikolog Hayat Boğdağ, otel ve restoran sahibi turizmci Tahsin Boğdağ’ın kızıydı. İstanbul’da bir üniversitede psikoloji eğitimi alan Hayat, yüksek lisansını tamamladıktan sonra ailesiyle birlikte Hatay’a döndü. Hayat, Samandağ’da özel bir klinikte uzman psikolog olarak çalışıyordu. Seyit Ali Liman ile hayatlarını birleştirmeye karar verdiklerinde muhteşem bir düğünün hazırlıkları başlar.

İKİSİNE TAŞINDIKLARI BİNA MEZAR OLDU

9 Temmuz 2022’de nikah masasına oturan çiftin nikahı, gelinin babasının otelinde gerçekleştirildi. Davetlilerin arasına onlarca davul çalarak giren genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Ancak taşındıkları 3 yıllık bina ikisi için de mezar olmuştur. Düğünden 7 ay sonra 6 Şubat sabahı enkaza düşen çiftin acı haberi 7. gün geldi. Genç kızın ailesi müteahhit Mithat Kuk’u suçladı.

KORKUNÇ AİLE, MÜTEAHHİTİN TUTUKLANMASINI İSTİYOR

Kuk’un sarsıntıya karşı kuvvetli diye pazarladığı lüks apartmanlar birden fazla sarsıntıda yıkıldı. Acılı aile, çocuklarının ölümünden sorumlu olan Mithat Kuk ve diğer kişilerin tutuklanmasını istiyor.

Kaynak: Beyaz TV

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu