Haber

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: Türk futbol tarihinin en değerli takımını kurduk

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, belirledikleri hedefler için sürekli çalıştıklarını belirterek, “Türk futbol tarihinin piyasa değeri en yüksek takımı kurduk. Bu takım bizi Avrupa’da özlediğimiz başarılara değil, Avrupa’ya taşıyacak.” Sadece kağıt üzerindeki değeriyle değil, sahaya kattığı kaliteyle de buna yürekten inanıyorum.”

Galatasaray’ın Spor Kulüp ile bir kargo firması arasındaki sponsorluk anlaşmasının imza töreni Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta gerçekleştirildi. Törene, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erden Timur ve Sponsor Firma Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek katıldı. Anlaşmaya göre Galatasaray Futbol Takımı’nın antrenman ekipmanlarının arkasında sponsor firmanın logosu yer alacak.

Törende konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, belirledikleri hedefler için sürekli çalıştıklarını belirterek, “Galatasaray’ın özü hiçbir bahanenin arkasına saklanmadan başarıya ulaşmak ve bunun için çalışmaktır. Bugün de aynısını yapıyoruz. Belirlediğimiz hedefler için durmadan çalışıyoruz.Piyasa fiyatı Türk futbol tarihinin en yüksek fiyatı.Bu takımın bizi sadece kağıt üzerinde değil, Avrupa’da özlediğimiz başarılara da taşıyacağına yürekten inanıyorum. Sahaya kattığı kaliteyle de bu sürecin ilk adımını aslında kümelerde kalarak Şampiyonlar Ligi’nde kalarak attık. “Anlaşmayı bizim için çok pahalı buluyorum. Gelirimizin artması için bu anlaşmaların sayısını artırmamız gerekiyor. Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kalbi her an Galatasaray için atan taraftarlarımıza seslenmek istiyorum. Bu yıl daha büyük hedeflerimiz var. Geçen yıl olduğu gibi verdikleri destek de budur.” Güçlü yolda daha rahat yürümemiz bizim için çok değerli. Sosyal medyada yazılanların, yapılan kirli hesapların kafalarını karıştırmasına izin vermemeliler. İnanmaya devam etsinler. içimizde. Önümüze ne engel çıkarsa aşacağız. Başarıları yine birlik içinde başaracağız. Başarılarımızı her zaman birlikte kutlayacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu